Головна / Земля / Рибний дощ, зелений сніг, нашестя сарани і кит в Амазонці — «апокаліптичні знаки»?

Рибний дощ, зелений сніг, нашестя сарани і кит в Амазонці — «апокаліптичні знаки»?

Останнім часом у світі відбувається все більше дивних подій, а деякі експерти вже встигли пов’язати їх з другим пришестям Христа. Багато хто впевнені, що зелений сніг, рибний дощ, нашестя сарани і кит у річки Амазонки — ні що інше, як знаки Апокаліпсису.

Рибний дощ на Мальті

За словами прем’єр-міністра Європи Джозефа Маската, 24 лютого на Мальті був найсильніший ураган з 1982 року, але після шторму відбулася нетипова ситуація, звана «рибним дощем», викликаним гігантськими хвилями. Європейський острів зазнав впливу вітрів, швидкість яких перевищила 130 кілометрів на годину, завдано серйозної матеріальної шкоди. Одним з найбільш цікавих фактів є те, що гігантські хвилі кидали тисячі риб на прибережні дороги. Варто відзначити, що місцеві мешканці скористалися ситуацією, щоб зібрати якомога більше риби.

Зелений сніг у Сибіру

Серія інцидентів в Росії привернула увагу користувачів Мережі. Минулого тижня жителі Сибіру з тривогою спостерігали за тим, як сніг навколо них стає зеленим і чорним від токсичних викидів. Спочатку вважалося, що це дивне явище пов’язане з місцевою фабрикою. Однак, прес-секретар заводу сказав, що останнім часом не було нещасних випадків і що зміна кольору може бути пов’язано з таненням снігу, а не з небезпекою.

Навала сарани в Єгипті

Продовольча і сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй попередила, що навала сарани біблійних розмірів поширюється з Судану та Еритреї по обидві сторони Червоного моря в Саудівську Аравію і Єгипет. На думку експертів ФАО, це викликане тривалими сезонами дощів, які сприяли розмноженню двох поколінь і значного збільшення чисельності сарани. Найбільше поширення нинішнього спалаху залежить від двох ключових факторів: ефективних заходів контролю та моніторингу у районах розмноження сарани в Судані, Еритреї та Саудівської Аравії і сусідніх країнах, а також інтенсивності опадів у період з березня по травень по обидва боки від Червоного моря і внутрішньої частини Аравійського півострова.

Мертвий кит на річці Амазонка

Бразильські морські біологи були здивовані, виявивши молодого горбатого кита у віддаленому районі річки Амазонки. Це відкриття було зроблено дослідниками в той час, коли ці гігантські істоти повинні були мігрувати в Антарктиду. Слід зазначити, що в Атлантичному океані за межами Бразилії живуть десятки тисяч горбатих китів. Однак майже всі вони вже мігрували в Антарктиду, щоб прогодувати себе. При цьому кит був виявлений поблизу гирла річки Амазонки, вельми далеко від його природного середовища. Експерти розглядали можливість того, що сильні припливи можуть призвести горбатого кита до мангрових заростей. Однак вони не змогли довести свою гіпотезу.

Це лише деякі з дивних інцидентів, які нещодавно відбулися на нашій планеті. І хоча вчені намагалися знайти логічне та раціональне пояснення для кожного з них, багато хто вважає, що це, безсумнівно, апокаліптичні ознаки. Експерти з біблійним пророцтвом попереджають, що всі ці незвичайні явища у кінцевому підсумку поширяться по всьому світу, та ілюструють це в книзі Вихід, пояснюючи, що навала сарани була одним з 10 покарань, які випали на землю Єгипту в якості покарання за поневолення єврейського народу.

На думку експертів, кінець світу дійсно почнеться 21 грудня цього року, рівно через сім років після того, як календар майя передбачив його. Після закінчення семи днів відбудеться зсув полюсів, який буде видно на небі і призведе до апокаліпсису на Землі.