Земля

Рівень землі біля узбережжя Італії знизився на 4 см через землетруси

У результаті землетрусу, що стався в понеділок на острові Іскья в Тірренському морі, рівень землі в районі курортного містечка Казаміччола-Терме знизився приблизно на 4 сантиметри, повідомили італійські вчені.


Свої заміри група дослідників з Інституту електромагнітної зйомки місцевості провела за допомогою європейських супутників Sentinel-1 та італійського супутника COSMO-SkyMed. На основі отриманої з космосу інформації і було виявлено настільки значне просідання ґрунту поблизу від епіцентру землетрусу.

Підземний поштовх на острові Іскья був зафіксований 21 серпня в 20.58. Спочатку Національний інститут геофізики і вулканології Італії повідомив про землетрус магнітудою 3,6, однак після півночі експерти скорегували свою оцінку і повідомили, що магнітуда склала 4,3.

Епіцентр землетрусу знаходився в безпосередній близькості від західного узбережжя Іскьї в морі на глибині приблизно 5 кілометрів. За даними сейсмологів, за першим підземним поштовхом пішло близько 20 більш слабких афтершоків. Жертвами цього стихійного лиха стали дві жінки, 39 осіб були поранені, близько 2,6 тисячі залишилися без даху над головою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button