Здоров'я

Ризик цирозу печінки збільшується, якщо людина щодня використовує алкоголь

Вживання алкогольних напоїв вважається ключовим фактором, що впливає на ризик появи серйозних захворювань. Однак, за словами науковців, інформація, що стосується впливу спиртових рідин на організм людини, недостатньо розкриває суть проблеми.

05-02-15-foto-600x429-1

 

Здійснюючи нове дослідження, фахівці з університету Копенгагена, розташованого в Данії, прийшли до висновку, що частота використання алкоголю впливає на ймовірність розвитку ряду недуг. Підсумки лабораторних випробувань показали, що щоденне споживання такої рідини сприяє виникненню проблем з діяльністю печінки.

Повідомляється, що підсумки клінічних дослідів опубліковані в журналі під назвою «Journal of Hepatology».

Читайте також: Чи можна сп’яніти, якщо занурити в алкоголь ноги?

За словами авторів проекту, в експерименті брали участь близько 56 тисяч добровольців, вік яких варіювався від 50 до 64 років. Під час здійснення соціального досвіду, всі респонденти пройшли анкетування. Аналіз отриманих даних дозволив лікарям встановити рівень споживання алкоголю, фізичну активність, освіту, а також спосіб життя добровольців. З’ясувалося, що представники сильної статі, які щодня споживають спиртові напої, були схильні до появи цирозу печінки в кілька разів більше, ніж ті, хто випивав обмежену кількість алкоголю.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button