Людина

Ризик виникнення переломів кісток збільшується через надмірне вживання молока

Ініціатори нових лабораторних і клінічних проектів стверджують, що завдяки здійсненню досліджень їм вдалося зафіксувати цікаву закономірність. Виявилося, що ризик виникнення переломів кісток збільшується через надмірне вживання молока.

95c30b6398fdf72d6a6d0182f1c438e6

Про це науковці повідомили після проведення декількох дослідів. Повідомляється, що в спостереженнях взяли участь 105 тисяч представників слабкої і сильної статі. Слід зауважити, що лікарі ретельно аналізували раціон харчування добровольців протягом 20 років. Фахівці зі Швеції заявили, що після реалізації комплексних випробувань їм вдалося виявити унікальну закономірність. На думку експертів, надмірне використання молочних продуктів може зашкодити здоров’ю людей. В даному випадку мова йде про функціональні здатності опорно-рухової системи хлопців і дівчат. З’ясувалося, що надто часте споживання молока, сиру і йогурту призводить до збільшення випадків травматизму.

Науковці зафіксували, що любителі молочних товарів мають підвищений ризик розвитку переломів стегнової кістки. На думку фахівців, вірогідність такого результату подій збільшується на 50%. Медики впевнені, що лактоза може сприяти розвитку нещасних випадків. Зарубіжні вчені провели унікальне дослідження, підсумок якого здивував всіх лікарів. Слід зауважити, що в проектах взяли участь 60 тисяч представниць слабкої статі. Автори спостережень хотіли з’ясувати, як часто добровольці п’ють молоко, їдять сир і йогурт.

Виявилося, що жінки, які протягом дня випивали по три склянки молока, стикалися з переломами стегнової кістки на 50% частіше, ніж інші респонденти. Медики вважають, що молочний цукор, тобто, лактоза, прискорює процеси старіння організму, що робить кістки людини більш слабкими.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button