Людина

Вчений: Фізичної смерті не існує

Вчений Роберт Ланца з Університету Північної Кароліни вважає, що фізичної смерті не існує. На думку американського дослідника, вона є лише ілюзією. До такого висновку експерт прийшов, проаналізувавши закони квантової фізики.

Доктор Ланца пояснив: припинення життєдіяльності організму – це ілюзія, в яку вірять люди, які вважають, що їх існування можливе тільки у фізичному тілі.

Людина не може нічого бачити крізь кістку, що оточує головний мозок. Все, що вона бачить і відчуває в даний момент, є вихором інформації, яка з’являється в розумі. Простір і час можна назвати лише інструментами, призначеними для об’єднання подій. Як вважає представник світу науки, безсмертя ще не можна вважати нескінченним існуванням, оскільки воно взагалі знаходиться поза часом.

Відповідно до законів квантової фізики, найдрібніша частинка має можливість опинитися у будь-якому місці, а події можуть відбуватися відповідно до найбільш численних варіантів. Це вказує на те, що свідомість індивіда, чий життєвий шлях вже закінчено, може продовжувати своє існування в паралельному світі. При цьому загибель людського організму не відбивається на його прототипі, що знаходиться в паралельному вимірі, резюмував фахівець.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button