Земля

Ризикований план NASA з порятунку людства від Йеллоустоунського супер-вулкана

НАСА розробило дуже ризикований план “порятунку людства від виверження Йеллоустоунського супер-вулкана”. Цей план передбачає охолодження магми шляхом прокачування води, але це може викликати виверження, а не запобігти його, б’ють тривогу вулканологи.


У НАСА стверджують, що втілення цього плану в життя, допоможе виключити постійно загрозливу США і всьому світу ймовірність виверження супер-вулкана Йеллоустон.

План передбачає створення декількох свердловин в кальдері вулкана в так званому лавовому куполі і через них почати закачування в резервуар магми води під високим тиском, що б таким чином спровокувати викид тепла з магматичного резервуару і скинути накопичений там тиск.

За словами представників аерокосмічного агентства, Йеллоустоун вивергається кожні 600000 років і термін чергового виверження вже підійшов, тому треба терміново вжити заходів з ліквідації загрози виверження.

Брайан Вілкокс, колишній член Консультативної ради НАСА з питань планетарної оборони, поділився доповіддю про небезпеку стихійного лиха, який досі не публікувався за межами агентства НАСА.

«Я був членом Консультативної ради НАСА по планетарному захисту, який вивчав способи НАСА по захисту планети від астероїдів і комет», – говорить Брайан Вілкокс, що працює зараз в Лабораторії реактивного руху НАСА в Каліфорнійському технологічному інституті.

«У ході цих досліджень я прийшов до висновку, що загроза супер-вулкана значно вище загрози астероїдів або комет».

У цій доповіді говориться, що виверження Йеллоустоун призведе до глобального спустошення світу, наслідки будуть катастрофічними, як для США в першу чергу, так і для всього світу. Тому в доповіді пропонується метод приборкання супер-вулкана.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button