Технології

Google Glass дозволить солдатам стріляти з-за рогу

Досить цікавий спосіб використання окулярів Google Glass запропонували американські розробники з компанії TrackingPoint. Вони розробили оптичну систему прицілювання, яка працює у зв’язці з розумними окулярами.

Google Glass_500

Стартап з американського міста Остін займається розробкою оптичних систем для різних видів зброї. Уявіть, наскільки корисною може виявитися система, що дозволяє солдату залишатися в укритті і вести вогонь по противнику, не ризикуючи при цьому своїм життям. Саме таку систему і придумали інженери TrackingPoint.

Читайте також: Власників окулярів Google Glass не пустять в стрип-клуби і казино

Прицілювання з укриття здійснюється завдяки встановленій на зброї камері, зображення з якої транслюється прямо на Google Glass або на будь-який інший пристрій з екраном, як, наприклад, смартфон або планшет. Зрозуміло, використання розумних окулярів в даному випадку найбільш комфортно, так як картинка постійно буде перед очима.

Поки дана розробка перебуває в стадії концепту, але не виключено, що нею зацікавиться Міністерство оборони США і незабаром в американській армії поголовно всі солдати будуть забезпечені розумними окулярами Google Glass.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button