Технології

Rocket Lab почне виробляти власні універсальні супутники

Аерокосмічна компанія Rocket Lab почала розробку універсальної платформи і систему виробництва для створення супутників. Про це пише The Verge.

Зараз Rocket Lab запускає тільки супутники, розроблені іншими компаніями. Тепер компанія вирішила змінити напрямок розвитку і розробити платформу для створення універсальних супутників. Вони будуть розроблятися не з унікальними вимогами замовника, а за шаблонними моделями.

Крім того, платформа Rocket Lab для супутників дозволить не тільки їх розробляти, але і розміщувати на них обладнання замовників.

Платформа Rocket Lab дозволяє використовувати обладнання вагою до 170 кг Енерговитратність цього обладнання не повинна перевищувати 1 кіловат, яка буде забезпечуватися сонячними панелями.

Платформа Rocket Lab може не тільки виводити супутники на орбіту, але і відповідати за його експлуатацію під час місії. Ресурс платформи становить близько 5 років.

Нещодавно Rocket Lab провела перший успішний комерційний запуск своєї надлегкої ракети Electron. За словами представників Rocket Lab, клієнти вже забронювали всі заплановані запуски до кінця 2019 року. При цьому можливості майданчики дозволяють випускати по одній ракеті раз в три дні, але поки компанія має намір вийти до рівня одного Electron в місяць.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button