Технології

Розумні сміттєві баки зроблять революцію в переробці відходів

Польські інженери розробили розумний сміттєвий бак Bin-e, який покращить якість життя в розумному місті і збільшить кількість переробленого сміття. Згідно зі статистикою, на планеті переробляється лише 10% відходів, а решта 90% забруднюють навколишнє середовище.

Розробники стурбовані зростанням кількості відходів і придумали рішення, що спрощує сортування сміття – складну і неприємну для людей роботу. Розумний сміттєвий бак сам ідентифікує, класифікує і сортує відходи, а також надсилає запит про чищення обслуговуючій компанії.

Сміттєвий бак вміє попередньо обробляти сміття. Приміром, зминає пластик для економії місця. У Bin-e закладений алгоритм машинного навчання. Він щодня вчиться розпізнавати нові об’єкти, підключаючись до хмарної бази даних, повідомляє worldiot.ru

Читайте також: 

У розробників амбітні плани. Для виходу на ринок вони шукають партнерів, які допоможуть з комерційною реалізацією проекту. Поки що виготовлений тільки прототип розумного сміттєвого бака Bin-e, а повністю готовий продукт з’явиться в 2017 році.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments