Екологія

Роман Буковський: екологічні проблеми на першому місці

У цьогорічній парламентській передвиборчій гонці від мажоритарного округу №96 лідерами є поки що 3 кандидати. Один із них — Роман Володимирович Буковський.

Після першого туру президентських виборів вийшов із «Опозиційного блоку». Уже встиг налагодити діалог із громадянами, адже представляв інтереси виборців Вишгородського району у Раді.

Зараз балотується від партії «Батьківщина» і прагне відстоювати інтереси жителів усього 96-го округу.

Роман Володимирович звернув увагу на те, що для округу №96 надзвичайно важливим є питання подолання наслідків техногенної катастрофи на ЧАЕС, зокрема моніторинг стану здоров’я жителів регіону.

Отож по створенню власного благодійного фонду, до якого, до речі, кошти надходять лише від меценатів і небайдужих людей, Буковський регулярно організовує безкоштовні медичні огляди для різних верств населення у Вишгородському районі.

На жаль, наслідки Чорнобильської катастрофи не єдиний фактор, що негативно впливає на здоров’я населення.

Нещодавно Буковський зустрівся з жителями села Нове Залісся. У розмові він наголосив, що йде до парламенту з сильною досвідченою командою «Батьківщини», тому впевнений, що впорається. Зазначив, що відвідує різні куточки округу, щоб поспілкуватися з людьми. Адже у Вишгородському районі його вже знають по виконаній роботі. А в Бородянці, Славутичі, Бучі та інших населених пунктах округу він нова людина.

Кандидат разом із жителями детально обговорив програму, його першочергові кроки в парламенті і проблеми села Нове Залісся. Головне серед них — сміттєзвалище.

Воно вже більше 3 років отруює людям життя. Громадяни обурюється, що ніхто не бажає вирішувати це питання. До їхнього села приїжджали депутати з Верховної Ради, з обласної Ради, місцеві голови адміністрації також обіцяли вирішити це питання.

Однак люди страждають уже третій рік. Наголошують, що стан здоров’я погіршився. Почастішали випадки захворювання крові, щитовидної залози, онкозахворювання.

Величезні груди сміття по 10-12 м у висоту охопили 13 га землі. Причому відходи привозять не тільки з Бородянки, а й з інших населених пунктів. Місцеві очільники громади зазначають, що машини приїжджали з Ірпеня, Києва, Бучі і навіть Львова.

Страждає й довкілля, адже забруднюються ліси й озера, які перебувають поряд зі стихійним сміттєзвалищем. Вітер розносить поліетиленові пакети, отруйні речовини потрапляють у ґрунт, а згодом — у воду. Люди робили аналізи й показували чиновникам, зокрема голові районної ради.

Роман Буковський зазначив, що екологічні проблеми стоять для нього на першому місці, тому питання буде терміново вирішувати на державному рівні. Кандидат у депутати впевнений, що зможе донести до парламенту всі нагальні проблеми громади.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button