Земля

Розлом Сьєрра-Невада може знищити Каліфорнію

У Неваді пройшов науковий симпозіум присвячений ситуації в світі сейсмічної ситуації після потужних підземних поштовхів, що сталися в Японії та Еквадорі. Американські сейсмологи зібралися для того, що б оцінити ризики для США, пов’язані з лякаючим затишшям у районі розлому Сьєрра-Невада. Висновки невтішні, які нічого доброго не віщують.

360ba6e580a6c5807a8a8251816f1c8d
Директор Сейсмологічної лабораторії Невади Грем Кент розповів, що великі землетруси магнітудою до 7 балів за шкалою Ріхтера відбуваються на розломі Сьєрра-Невада кожні 30 років, але за останні 60 років не
було зареєстровано жодного землетрусу такої потужності.

Крім того, поштовхи магнітудою 6 балів за шкалою Ріхтера, що відбуваються на Сьєрра-Невада кожні 10 років, але останнім землетрус такої магнітуди стався на Сьєрра-Невада 22 роки тому.

Розлом Сьєрра-Невада проходить уздовж кордонів Каліфорнії і Невади. Починаючись у південній частині
національного парку “Йосеміті” і закінчуючись біля озера Тахо. Розлом вийшов з графіка, відсутність великих землетрусів говорить про накопичення енергії в розломі, що може виплеснутися вибухом сейсмічної активності, вираженої в руйнівних землетрусах – катастрофічної магнітуди.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button