Земля

Найбільш негостинні місця планети

Багато хто цікавиться затишними і красивими куточками нашої планети, які приваблюють мільйони туристів, однак на світі існують і такі місця, куди захочеться приїхати найменше. Люди цураються цих місць з різних причин: через забруднення, екстремальних погодних умов або природних явищ. Однак, як не дивно, деякі любителі екстриму таки хотіли б побувати в таких місцях! Дізнайтеся про найбільш негостинні місця на планеті.

1) Село Оймякон, Росія

Населення: 472 людини

Оймякон в Якутській області Росії має сумнівну репутацію головним чином тому, що є найхолоднішим населеним пунктом на планеті. Це селище розташоване якраз між двома гірськими ланцюгами, які утримують холодне повітря. Важко уявити, що при середній зимовій температурі в мінус 50 градусів Цельсія тут залишається постійне населення! Практично 7 місяців на рік стовпчик термометра не піднімається вище +2 градусів Цельсія. Однак бувають і роки, коли влітку тут стоїть спека до +30 градусів!

2) Місто Майлуу-Суу, Киргизія

Населення: 20 000 чоловік

Гірничодобувна промисловість, яка колись допомагала місту процвітати, сьогодні скоротило оберти, що підірвало економіку краю та негативно вплинуло на навколишнє середовище. З 1940 по 1960-у роки урановий завод виробляв більше 10 000 метричних тонн урану і мав відчутний вплив на найближчу річку, яка поставляла питну воду сотням тисяч людей. Сьогодні місто входить в десятку найбрудніших міст планети.

3) Місцевість Даллол, Ефіопія

Населення: незрозуміло, але мабуть, 0 людина

В районі Даллол розташований найнижчий вулкан на планеті, який отримав однойменну назву. Також в цій місцевості фіксуються одні з найвищих температур, а також це одне з найбільш віддалених від цивілізації місць на землі. Колись тут розташовувалося поселення, яке нині вважається нежилим.

4) Місто Прип’ять, Україні

Населення: 0 людина

Колись у місті Прип’ять проживало близько 50 000 чоловік, про що можна судити по багатоповерховим будинкам-привидам. Місто повністю спорожніло після катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції, яка знаходиться поблизу. Хоча рівень радіації достатньо опустився за останні 26 років після аварії, і деякі туристи можуть відвідати колись процвітаюче  радянське місто, жити в ньому вкрай небажано.

5) Місто Ліньфень, Китай

Населення: 4316612 чоловік

Може здатися дуже дивним, що місто з таким великим населенням також потрапило до списку найбільш несприятливих для відвідування місць, однак факт залишається фактом: через вугледобувну промисловость Ліньфень потрапляє в десятку найбільш забруднених і запилених міст планети.

6) Місто Черапунджі, Індія

Населення: 14 816 чоловік

Ласкаво просимо в саме дощове місто на планеті, де середня норма випадання опадів становить 11777 мм на рік.

7) Місто Норильськ, Росія

Населення: 175 301 чоловік

На фото Норильськ може виглядати досить мило, проте це не найкраще місто для життя через досить несприятливе його розташування в північній частині Сибіру, а також через великий  рівень забруднення. Місто було засноване в 1920-х, як центр видобутку корисних копалин, а сьогодні воно вважається одним з найбрудніших міст планети.

8) Місто Ла-Оройя, Перу

Населення: 33 000 чоловік

99 відсотків дітей у місті Ла-Оройя мають рівень свинцю в крові вище допустимих. Металургійний комбінат, розташований в місті, є основним джерелом забруднень, втім, надає робочі місця більшості жителів міста. Ла-Оройя також відноситься до одного з найбрудніших міст Землі.

Та додамо трохи позитиву і згадаймо гостинніші місця планети. От, наприклад, «Одеса – найкраще місто на землі!» – так стверджують одесити, які щиро люблять своє рідне колоритне місто і з гордістю називають його: «Одеса-мама»!. Та й гості міста які, хоч одного разу побували тут, залишають у своїй пам’яті масу незабутніх позитивних емоцій і вражень від усього побаченого, хочуть відвідати його знову, а у деяких народжується мрія – перебратися до Одеси на постійне місце проживання. В цьому випадку вам не обійтися від досвідченної агенції, як от АН Атланта, що забеспечить вас нерухомістю в Одесі, чи то комерційною, чи то житловою. Якщо ще не вирішили купувати, можете взяти в аренду, пожити, відчути смак “Одеси-мами”, і … залишитися тут назавжди.

Натхнення: http://www.care2.com/

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button