Людина

Розроблено унікальний протизаплідний засіб для чоловіків

Вчені вже давно вирішили почати «винаходити» протизаплідні засоби не механічної дії для представників чоловічої статі.

І, здається, їхні намагання не були марними.

Раніше експерти ВООЗ заявляли, що використання презервативів не гарантує стовідсоткового захисту від небажаної вагітності. Так, за їх даними, з цією проблемою щорічно в світі стикаються близько 15 % пар, які користуються презервативами.

А це означає, що епоха, коли саме такий захист вважався найдосконалішим – пройшла і зараз перед вченими стоять нові виклики.

Фахівці з Нового Орлеана заявили, що вже перейшли до випробувань нового препарату.

Зрозуміло, не всі представники чоловічої статі в захваті від того, що тепер доведеться ковтати таблетки їм, а не жінкам, але, а все-таки, як кажуть дослідники, багато чоловіків з готовністю відгукуються на заклик взяти участь у наукових експериментах і при опитуванні відповідають, що будуть раді, якщо з’являться чисто чоловічі протизаплідні таблетки.

За словами вчених, вони в своїх розробках, більше орієнтуються на пригнічення синтезу гонадотропінів і ендогенного тестостерону, оскільки завдяки його здатності він може зв’язуватися як з андрогенними, так і прогестероновими рецепторами.

Тестування препарату, в якому взяли участь 28 добровольців, тривало один місяць. За словами дослідників, побічних ефектів за цей період виявлено не було.

Ба більше, попри те, що рівень тестостерону в крові піддослідних різко знизився, ніякого зниження концентрації сперматозоїдів відзначено не було.

Як відомо, раніше фахівці-хіміки, які працюють на базі Технологічного інституту (Джорджія, США) винайшли протизаплідні засоби у вигляді сережок, що являють собою повністю нову форму контрацептивів.

За словами розробників, це засіб являє собою унікальну, і що головне – кращу альтернативу звичайним оральних препаратів.

У цьому випадку той, хто приймає таблетки, зобов’язаний дотримуватися дози та графіки прийняття і у випадку «забудькуватості» може наступити небажана вагітність.

В сережках містяться синтетичні гормони, які надходять через мочку вуха в організм.

За словами розробників, вони вже тестували винахід за допомогою добровольців, і результати були приголомшливими настільки, що вчені готуються вивести їх на ринки.

Також відомо, що китайські вчені також винайшли метод чоловічої контрацепції. Він полягає у веденні спеціальної рідини в сім’явивідні протоки. Рідина являє собою такий «коктейль» з декількох шарів.

Суть методу в побудові бар’єром, через який не можуть «прошмигнути» сперматозоїди.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button