Людина

Вчені розповіли про спосіб збільшення продуктивності мозку за кілька секунд

Вчені розповіли про ефективний спосіб збільшення продуктивності мозку всього за кілька секунд. Для вивільнення 30 відсотків енергії достатньо закрити очі.

Вчені поділилися методом, який незмінно працює, якщо мозку необхідно отримати більше ресурсів за дуже короткий час. Глобальні стратегії для збільшення концентрації уваги включають в себе хороший сон, медитацію і практику усвідомленості. Однак, в деяких ситуаціях людям потрібно дуже швидко зосередитися на проблемі для її негайного вирішення.

Останні дослідження показують, що для цього можна просто закрити очі. Зір людини має потребу у величезній кількості енергії. За деякою оцінкою, мозок витрачає на обслуговування мільйонів нейронів 30 відсотків своїх ресурсів.

Цю енергію можна перенаправити в інше русло завдяки вищевказаним способом. Фахівці порівнюють такий процес з фоновим режимом роботи смартфона, де залучені одночасно десятки програм, часто непотрібних.

Люди закривають очі інстинктивно, коли на чомусь зосереджені. Для вирішення творчої задачі доводиться моргати довше і частіше.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button