Людина

Знайдений зв’язок між кількістю сну і розвитком старечого недоумства

Шкідливий як недолік, так і надлишок сну

За словами кардіолога Володимира Кородієва, між кількістю сну і розвитком старечого недоумства існує зв’язок. Так, людям у віці слід спати чітко визначену лікарями кількість годин, оскільки недосип може привести до негативних наслідків для серця, тоді як надмірна кількість сну може збільшити ймовірність розвитку слабоумства.

Image by Engin Akyurt from Pixabay

Лікар зазначив, що оптимальною кількістю сну для середньостатистичної людини, є вісім годин. Так, саме вісім годин сну необхідно організму для повного відновлення. Однак якщо у молоді недосип легко нівелюється, то літнім людям життєво необхідно висипатися.

“У людей у ??віці, тих, хто старше 55 років і наближаються до 60 років, повинен бути певний режим сну. У них завжди повинен бути спокійний сон не менше восьми годин на добу. Якщо люди похилого спатимуть менше, то їх організм фізично буде не встигати відновлювати ресурсну базу, що позначиться на роботі всіх органів. Від цього страждатимуть головний мозок, серце, печінка і шлунок “, – поділився кардіолог, зазначивши, що при зловживанні сном збільшується ймовірність розвитку слабоумства.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button