Головна / Технології / «Розумний» прискорювач для велосипеда

«Розумний» прискорювач для велосипеда

Сьогодні на ринку представлено безліч моделей електричних велосипедів. Творці мотора Rubbee продемонстрували власний цікавий підхід до велотранспорту. Вони розробили коліщатко з поліуретану, яке оснащене двигунцем і приводить в рух заднє колесо велосипеда. Таким чином, система обертає педалі за їздця. Зараз користувачам стала доступна і друга версія пристрою, більш потужна і проста у використанні.

24-11-14-foto-cikavosti550x373-1

Обидва варіанти велодвигунця Rubbee працюють за одним принципом. Вони закріплюються під сидінням і при необхідності опускаються на колесо велосипеда. Rubbee легко встановлюється і знімається завдяки зручному кріпленню. Електроживлення забезпечується двигуном потужністю 250 ват і акумулятором на 14,4 вольта. Зарядити його з нуля можна протягом трьох годин.

Читайте також: Найшвидший в світі велосипед-кокон розвиває швидкість до 140 км / год

У початковій версії користувачеві доводилося вручну налаштовувати рівень потужності мотора за допомогою спеціального контролера, який не можна було зняти. А пристрій другого покоління Rubbee 2.0 має сенсорний екран і програмне забезпечення, яке дозволяє контролювати швидкість, з якою двигун обертає колесо.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Аналізуючи отриману інформацію, ПО Rubbee також може визначати швидкість руху велосипеда. Таким чином система розраховує рівень потужності роботи мотора, необхідний для підтримки постійної швидкості і темпу їзди. Rubbee допомагає максимально розігнатися до 25 км / год.

24-11-14-foto-cikavosti550x320-2

Серед інших поліпшень можна відзначити вагу пристрою — 6,9 кг (він став легшим на 300 грамів) і здатність розвивати швидкість до 40 км / год.

Зараз придбати велодвигунець можна за 1190 доларів.

Натхнення: innoros.ru