Головна / Технології / «Розумний» велосипедний шолом Volvo попередить про ризик зіткнення з автомобілем

«Розумний» велосипедний шолом Volvo попередить про ризик зіткнення з автомобілем

Велосипеди, що ділять дорогу з автомобілями, неминуче перетворюються на потенційне джерело аварійних ситуацій, небезпечних для всіх учасників руху.

22-12-14-foto-600x338-2

З метою знизити ризики подібного роду шведський автоконцерн Volvo разом з Ericsson і виробником спортивного обладнання POC розробили спеціальну систему оповіщення, яка попередить власників двох- і чотириколісних транспортних засобів про виникаючі на трасі небезпеки, що загрожують зіткненням. Реалізована дана технологія в «розумному» велосипедному шоломі, презентація якого обіцяна вже в прийдешньому році, в січні, на CES 2015.

Читайте також: Студенти створили «чорний ящик» для велошолома

Згідно з інформацією з офіційного прес-релізу, зазначений шолом через смартфон з відповідним мобільним додатком взаємодіє з бортовим комп’ютером в машині, відстежуючи положення транспортних засобів у навколишньому просторі.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Якщо виникає серйозний ризик зіткнення, велосипедист і автовласник сповіщаються про небезпеку і далі можуть вжити необхідних заходів для уникнення аварії. Причому, в автомобілі дане попередження проектується на лобовому склі, а для велосипедиста передбачений спеціальний сигнал в шоломі. Про терміни появи системи не повідомляється.

22-12-14-foto-600x338-1

Натхнення: ferra.ru