Технології

“Розумний” велосипедний шолом Volvo попередить про ризик зіткнення з автомобілем

Велосипеди, що ділять дорогу з автомобілями, неминуче перетворюються на потенційне джерело аварійних ситуацій, небезпечних для всіх учасників руху.

22-12-14-foto-600x338-2

З метою знизити ризики подібного роду шведський автоконцерн Volvo разом з Ericsson і виробником спортивного обладнання POC розробили спеціальну систему оповіщення, яка попередить власників двох- і чотириколісних транспортних засобів про виникаючі на трасі небезпеки, що загрожують зіткненням. Реалізована дана технологія в “розумному” велосипедному шоломі, презентація якого обіцяна вже в прийдешньому році, в січні, на CES 2015.

Читайте також: Студенти створили «чорний ящик» для велошолома

Згідно з інформацією з офіційного прес-релізу, зазначений шолом через смартфон з відповідним мобільним додатком взаємодіє з бортовим комп’ютером в машині, відстежуючи положення транспортних засобів у навколишньому просторі.

[ads2] Якщо виникає серйозний ризик зіткнення, велосипедист і автовласник сповіщаються про небезпеку і далі можуть вжити необхідних заходів для уникнення аварії. Причому, в автомобілі дане попередження проектується на лобовому склі, а для велосипедиста передбачений спеціальний сигнал в шоломі. Про терміни появи системи не повідомляється.

22-12-14-foto-600x338-1

Натхнення: ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button