Технології

Розумний браслет будує 3D-модель тіла людини в режимі реального часу

Інженери розробили натільний пристрій, який використовує крихітну камеру і може будувати повноцінну тривимірну модель всього тіла людини в процесі рухів.

Використовуючи мініатюрну камеру і спеціалізовану глибоку нейронну мережу, дослідники з Корнельського університету розробили перший браслет, який відстежує положення всього тіла в тривимірному просторі.

Пристрою, який вчені назвали BodyTrak, достатньо лише однієї камери, спрямованої на тіло людини, щоб побудувати комплексну модель, що описує рухи. Розробники відзначають, що камера не є небезпечною для оточуючих, оскільки система записує і передає ШІ тільки зображення невеликої частини тіла самої людини.

Секрет пристрою не тільки в камері розміром з монету на зап’ясті, але і в настроюваній глибокій нейронній мережі, пояснюють розробники. Вона зчитує елементарні зображення камери або “силуети” тіла користувача в русі і віртуально відтворює 14 поз тіла в 3D і в реальному часі.

Модель точно заповнює і доповнює часткові зображення, зняті камерою. Хюнчул Лім, співавтор розробки

Дослідники вважають, що розробка стане в нагоді для додатків віртуальної і доповненої реальності, а також моніторингу фізичної активності в медичних і спортивних додатках, в яких точність вимірювань має вирішальне значення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments