Технології

Куленепробивна сумка для ноутбука

На щастя, ситуації, коли може знадобитися захист від куль, виникають вкрай рідко і далеко не з усіма. Тим не менш, є люди, які можуть у них потрапляти якщо не регулярно, то частіше за інших. Для них і був представлений багатоцільовий щит Savior Multi-Threat Shield (MTS) у вигляді сумки від ноутбука.

1-16-03-2015-600-434

Нічим не примітну сумку за кілька секунд можна перетворити на щит довжиною близько метра. MTS досить важкий і важить 3,6 кілограма. Тим не менш, зовні він нічим не відрізняється від м’якої сумки, в якій носять лептоп.

Усередині сумки – ламінована конструкція, посилена кевларом. Балістичний захист рівня IIIA дозволить витримати неодноразове потрапляння з пістолета, дробовика і напівавтомата з патронами пістолетного калібру. Також щитом можна захищатися від кийків і ножів. Є відсік для додаткових пластин – з ними можна не боятися навіть куль снайперських гвинтівок.

Читайте також: Основа для бронежилетів майбутнього

Щит покритий водовідштовхувальним і стійким до абразивного зносу легким нейлоном. Ще є наплічні лямки, а тому ним можна прикритися, залишивши обидві руки вільними. В спеціальні петлі можуть встановлюватися ідентифікаційні накладки у випадку, якщо щит буде використовуватися силовими відомствами.

Savior MTS призначений не тільки для охоронців, силовиків і охоронців, але також і для домашнього захисту. Він представлений в чорному кольорі і коштує 899 доларів. Під катом можна подивитися невеликий відеоролик.

Натхнення: onegadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button