Технології

Розумні сонцезахисні окуляри затемняються через додаток

Технічний стартап Ampere розробив розумні сонцезахисні окуляри. Користувачі можуть змінювати ступінь затемнення скла за допомогою програми.

Нові сонцезахисні окуляри Dusk відрізняються від аналогів електрохромними лінзами. Особливість такого скла в тому, що воно змінює відтінок у відповідь на електричні сигнали.

У власників таких окулярів є кілька способів змінити ступінь затемнення лінз. Спеціальна кнопка на дужках перемикає три попередні рівні відтінку. Для більш детального управління є спеціальний додаток для смартфона. Призначені для користувача настройки зберігаються в профілі. Саме затемнення відбувається за 0,1 секунди.

Ampere

Також в моделі передбачені динаміки й мікрофон, щоб користувач приймав телефонні дзвінки, викликав Siri і Google Assistant, а також слухав музику і подкасти. Автори розробки зазначають, що звук з динаміків почує тільки користувач.

Сонцезахисні окуляри розробляють безліч стартапів. Bose впровадив AR-технологію в свої моделі, в той час, як Intel і Oakley – фітнес-трекер. Дослідники також експериментували з розумними лінзами, які попереджають користувача, коли сонячного світла занадто багато.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button