Здоров'я

Найбільш неприємні хвороби XXI століття — які вони?

Згідно з даними медичної статистики, у 21 столітті, як почастішали випадки захворювань в цілому, так і виділилася група патологій, які можна назвати хворобами століття. Серед них як молочниця, вкрай неприємна, але безпечна для життя, так і тяжкі недуги, що можуть призвести до летального результату.

Анорексія і булімія

В основному властиві молодим жінкам. Основна причина розвитку патологій – нав’язаний ідеал зовнішності. Дівчина повинна бути худою і підтягнутою, в результаті починаючи з підліткового віку, представниці слабкої статі виснажують себе дієтами в прагненні знайти ідеальні форми.

Самые неприятные болезни XXI столетия, - какие они?

Обидві хвороби відносяться до розладів харчової поведінки і мають психологічні коріння. Патології часто плутають, однак різниця досить істотна:

 • Булімія. Супроводжується нападами «вовчого голоду» з подальшим примусовим очищенням організму і постійного відчуття провини. Дана хвороба не веде до тотального виснаження організму, хоча багато обмінних процесів порушуються. Медики дають сприятливі прогнози при дотриманні терапевтичних рекомендацій;
 • Анорексія. Навмисне позбавлення себе їжі в поєднанні з постійною впевненістю в наявності зайвих кілограмів. Відсутність апетиту і вольове схуднення до стану кістяка веде до повного виснаження і незворотних уражень внутрішніх органів. Без своєчасного втручання імовірний летальний результат.

Молочниця

Захворювання провокується грибками Candida і найчастіше вражає слизову піхви. Крім того, виділяється кандидоз кишечнику та ротової порожнини.

Самые неприятные болезни XXI столетия, - какие они?

Супроводжується болісною симптоматикою:

 • Набряклість слизової;
 • Нестерпний свербіж;
 • Паління;
 • Рясні виділення сирнистого типу.

Головна небезпека молочниці полягає в тому, що багато препаратів усувають симптоматику в лічені дні, і пацієнти кидають курс лікування, після чого патологія приймає хронічний характер. Запущені випадки ведуть до ускладнень, які зачіпають сусідні органи, в результаті чого може наступити навіть безпліддя.

Причин для розвитку молочниці безліч: починаючи від стресу і недотримання особистої гігієни до захворювань, що передаються статевим шляхом і тривалої антибіотикотерапій.

Імпотенція

Невтішні статистичні дані свідчать, що еректильна дисфункція стрімко молодшає. Чоловіки страждають як від окремих порушень, так і повної імпотенції.

Самые неприятные болезни XXI столетия, - какие они?

Основні різновиди захворювання:

 • Психогенна – провокується хронічними стресами, втомою, пригніченими травмами, страхами невдач;
 • Органічна – наслідок захворювання передміхурової залози, судин, серця, хребта, діабету.

Крім того, специфіка сучасного способу життя така, що чоловіки багато сидять на одному місці, курять і зловживають алкоголем. Дані фактори також шлях до розладу статевої функції.

Онкологічні патології

Почастішали захворювання на рак. Форм патології незліченна кількість, тому і причини різняться. Хвороба викликається контактом з радіоактивними речовинами, хімічними барвниками. Репродуктивна система уражається в результаті ВПЛ і генітального герпесу.

Самые неприятные болезни XXI столетия, - какие они?

Зараз розроблено багато методів, що дозволяють впоратися з онкологією на ранніх стадіях, але для цього важливо регулярно проходити профілактичні огляди, які допомагають розпізнати зародження пухлини.

Невротичні розлади

Дана група захворювань більшою мірою властива жителям мегаполісів. Скажений ритм життя, надлишок інформації, відсутність повноцінного відпочинку надають найпотужніше навантаження на нервову систему.

Самые неприятные болезни XXI столетия, - какие они?

Ресурси організму не безмежні, тому в якийсь момент адаптація до стресових факторів припиняється. На цьому тлі розвиваються:

 • Депресія;
 • Тривожні розлади;
 • Істерія;
 • Неврози різного генезу;
 • Синдром нав’язливих станів.

Патології пов’язані з почуттям втоми, дратівливості, пригніченості, посиленням невмотивованих страхів. Спроби зібратися і взяти себе в руки, часто займають місяці, протягом яких стан тільки погіршується. Дані патології – захворювання в повному сенсі цього слова, тому лікуються медикаментозно і психотерапевтично.

Кнопка «Наверх»