Технології

Samsung почала віддалено блокувати куплені в неофіційних магазинах телевізори

Не до кінця зрозуміло, про що думала компанія, приймаючи подібне рішення

У мережі з’явилася інформація про те, що південнокорейський технологічний гігант Samsung почав блокувати телевізори користувачів, куплені за межами країни використання. Так, власники пристроїв компанії з Росії, України, Молдови та інших сусідніх держав на початку поточного року почали стикатися на своїх телевізорах з наступним повідомленням: повідомлення: “This TV is not fully functional in this region” (“Цей телевізор не функціонує повноцінно в даному регіоні”).

Як стало відомо, все це — частина нової політики Samsung по боротьбі з використанням так званих “сірих” телевізорів, тобто тих пристроїв, які були куплені за межами країни використання. Що цікаво, початок умовної “війни” було оголошено лише взимку 2020 року — саме тоді виробник почав блокувати доступ до додатків і інших функцій Smart TV в своїх пристроях. При цьому в мережі вже є інструкція, як можна обійти обмеження Samsung — ентузіастам доводиться підсовувати телевізору Wi-Fi-мережу, підключену до проміжного сервера в Європі.

Samsung начала удаленно блокировать купленные в неофициальных магазинах телевизоры

Що цікаво, з подібною ситуацією можуть зіткнутися навіть користувачі, що купили телевізор в Україні, просто не в офіційному магазині.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button