Технології

Сервіс Looking Glass Factory перетворить будь-яку фотографію в тривимірну голограму (фото+відео)

Минулого місяця стартап Looking Glass Factory відкрив кампанію на Kickstarter для збору коштів на виробництво персональних голографічних дисплеїв Portrait. Тепер розробники заявляють про запуск нового хмарного сервісу, який здатний додавати третій вимір будь-яким двовимірним зображенням, перетворюючи їх в голограми.

Сервіс використовує пропрієтарні технології на базі машинного навчання для створення детальної тривимірної карти звичайної фотографії, а потім генерує безліч зображень під різними кутами, які необхідні для отримання голограми.

За словами розробників, не має ніякого значення, на який апарат була знята вихідна фотографія – це може бути топова DSLR-камера або звичайний смартфон. Вона навіть може бути цифровим сканом старої фізичної фотографії або малюнка з книги. Єдиний нюанс – для відображення самої голограми як і раніше потрібен спеціальний пристрій на кшталт Portrait або йому подібних.

До кінця кампанії зі збору коштів на виробництво Portrait залишився місяць, а сервіс буде запущений вже навесні цього року. Трансформація фотографій з його допомогою буде займати всього кілька секунд і не потребує ніяких спеціальних знань. Ціна послуги складе 20 доларів за 100 перетворень.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button