Людина

Сезон народження впливає на фізичну активність людини

Як заявили автори досліджень, представники слабкої і сильної статі, які народилися восени, вважаються на 10% активніше за інших чоловіків і жінок.

2ac66c1823c98e65f21c7a9a97c5bc58

Такий висновок фахівці зробили після здійснення комплексного випробування. Виявилося, що час, коли людина з’являється на світ, впливає на її майбутню фізичну підготовку. Вчені з Англії провели унікальне опитування, підсумки якого допомогли лікарям зробити цікавий висновок. За словами науковців, під час здійснення спостережень медики задіяли 14 тисяч підлітків і дітей.

З’ясувалося, що сезон, коли народжується дитина, впливає на її подальшу фізичну активність. За словами експертів, їм вдалося зафіксувати, що хлопчики і дівчатка, які з’явилися на світ навесні, менш спортивні. Крім того, дана тенденція продовжує зберігатися протягом усього життя людини. Як заявили вчені, причини такого явища досі не встановлені.

У будь-якому випадку, автори проектів переконані, що нове дослідження є необхідним для здійснення подальших дослідів. На думку генетиків, яка склалася тенденція в більшій мірі залежить від зовнішніх та спадкових факторів.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть