Людина

Як зробити гарний живіт без спорту – відповідь вчених

За допомогою точкової ліпосакції дослідники навчилися надавати жировій тканині на животі анатомічну подібність розвинених м’язів преса. На жаль, навіть заради цього доведеться попітніти в спортзалі.

Часом для того, щоб змусити себе тягнутися в тренажерний зал, доводиться докладати набагато більше зусиль, ніж на самому тренуванні. Однак тепер ледарям, які хочуть мати фігуру Геракла і Аполлона, допоможуть пластичні хірурги. Дослідники з Медичної школи Леонарда Міллера в Університеті Майамі розробили нову техніку пластичної хірургії, завдяки якій шар жиру на животі виглядатиме в точності як кубики преса!

Як описують самі вчені в статті, опублікованій на сторінках The Journal of the American Society of Plastic Surgeons, метод заснований на ліпосакції – процесі, під час якого жир буквально відсмоктується з тіла людини за допомогою пластикової трубки та електронасоса. Пластичний хірург використовує ті ж інструменти для того, щоб точково видалити жир і підкреслити тим самим природні лінії м’язів живота. В залежності від переваг пацієнта, «жировий прес» може бути адаптований для більш м’якого живота або, навпаки, виділяти всі анатомічні подробиці.

Варто зауважити, що якщо ви жодного дня не провели в тренажерному залі, то ця процедура не допоможе перетворитися на модель всього за один день. У дослідженні брали участь 50 пацієнтів (26 чоловіків та 24 жінки, середній вік – 26 років), які вже були в непоганій фізичній формі завдяки здоровому харчуванню та регулярним фізичним вправам. Вони звернулися в клініку тому, що бажали позбутися небажаних відкладень жирової тканини на животі, які не вдавалося «скинути» під час тренувань.

Як і в більшості хірургічних практик, для цієї методики теж існує ряд конкретних рекомендацій, яких необхідно дотримуватися вже після операції. Вони включають в себе обов’язкове носіння анатомічних підв’язок протягом декількох тижнів, щоб у міру загоєння тканин «протруєні» шари не розсмокталися. Крім того, необхідно регулярно спостерігатися у лікаря і вести здоровий спосіб життя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments