Земля

Що роблять тварини в небезпеці

10 місце: Ховрахи в разі небезпеки з повітря свистять, а в разі небезпеки з землі – щебечуть. Бабаки теж свистять, причому, їх свист може бути чути на відстані до 1,5 км.

13-12-14-foto-600x337-1

9 місце: Вовк в разі небезпеки піклується про свою особисту безпеку. Тому він може кинути власних дітей: в цьому випадку його шанси вижити підвищуються.

8 місце: Опосум в критичній ситуації падає, прикидаючись мертвим. При цьому у нього скляніють очі, з рота тече піна, а анальні залози випускають секрет з неприємним запахом. До речі, ці дії не є навмисними, і опосум не може їх контролювати: це абсолютно автоматичний інстинкт, пов’язаний зі страхом.

7 місце: Кенгуру передають один одному сигнали про небезпеку за допомогою хвоста: побачивши хижака, вони починають барабанити хвостом по землі. Почувши цей сигнал, інші кенкуру розбігаються. З хижаком зазвичай бореться тільки вожак стада.

13-12-14-foto-600x450-2

6 місце: Слони, тупцюючи на місці, здатні послати через ґрунт повідомлення на відстань 32 км. Слони-адресати сприймають ці послання ногами. Відомі випадки, коли, почувши тупіт ніг слонів, які потрапили в засідку браконьєрів в 60 км, інше стадо змінило маршрут, щоб обійти небезпечну ділянку.

[ads2] 5 місце: Ведмідь ніколи не нападає стоячи. Він може ненадовго встати на задні лапи, щоб озирнутися, але атакує він завжди на чотирьох ногах. Втекти від ведмедя неможливо. Одним ударом лапи досвідчений ведмідь здатний зламати спину бику, зуброві або бізонові.

Читайте також: Без таблеток. Як тварини борються з інфекцією

4 місце: Морські раки лангусти – непогані скрипалі. Відчувши недобре, вони починають водити довгим виростом біля основи антен по розташованому під їх очима ребристому виступу. Таким гучним звуком лангуст не тільки попереджає родичів про небезпеку, але й відлякує ворогів: почувши цю «музику», риби в страху нерідко кидають спійману здобич, яка дістається хитрому раку.

3 місце: Звичайні річкові раки в разі небезпеки пісяють. Так чинять і омари, причому, вони пісяють через крихітні отвори біля очей. У сечі містяться хімічні речовини, за допомогою яких раки і омари передають один одному інформацію.

2 місце: Змії, щоб відлякати ворога, пукають, причому, дуже голосно.

13-12-14-foto-600x400-1

1 місце: Деякі мурахи вміють «вибухати» для захисту своїх колоній. У критичних ситуаціях, мураха розрізає спеціальні порожнини (зазвичай це частина шлунка) у своєму тілі, де попередньо накопичує свої виділення. Після операції вміст порожнини розбризкується навколо. Різні типи мурах застосовують різні речовини від отруйних до снодійних та нервово-паралітичний. Після цього мураха гине.

Натхнення: secrets-world.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button