Земля

Вчені порівняли прісну воду з антидепресантами

Як повідомляють провідні фахівці, вони змогли з’ясувати, що між властивостями прісної води і числом пацієнтів з діагнозом клінічна депресія, є певний взаємозв’язок.

14-12-14-foto-600x450-1

Так, вченими встановлено, що «важка» рідина здатна чинити на людину вплив, який схожий на дію антидепресанта. За даними фахівців, до 2020 року однією з основних причин непрацездатності населення стане стан клінічної депресії. До того ж воно може зайняти друге місце в цьому рейтингу. Таким чином, пошук ефективного методу боротьби з цим захворюванням стає більш пріоритетним.

[ads2] Дослідження вчених повинні були бути направлені на пошуки взаємозв’язку між випадками діагностування психологічних розладів і дейтерієм. При цьому, дослідники спиралися на географічну статистику, що стосується окремих штатів Америки.

Читайте також: Бутильована вода здатна викликати гормональні порушення

Результат дослідження показав, що прісна вода за всіма показниками підходить для лікування депресії. Крім того, завдяки лабораторним випробуванням, у фахівців з’явилася можливість досконально вивчити всі властивості, якими володіє ця рідина.

Також наголошується, що клінічні випробування проводилися на гризунах. З’ясувалося, що тварини, які вживали воду з низьким вмістом дейтерію, були менше схильні до появи порушень в роботі нервової системи.

Натхнення: megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button