Інтернет

Що шукають в мережі чоловіки й жінки

Виявляється, наші переваги в інтернеті прямо залежать від статі. Наприклад, жінки, як з’ясувалося, воліють фотографії сімейних чоловіків і котів, а ось чоловіки – як це не прикро, порнографію. Також статева приналежність істотно впливає на характер пошукових запитів, що показали недавні дослідження, проведені в Мережі.

zinky_ta_choloviky_450

Так, в ході одного з соціологічних опитувань користувачок жіночої статі демонстрували знімки чоловіків різного віку і типажів. На одних знімках представники сильної статі були зображені поодинці, на інших – разом з супутницями, з дітьми або в оточенні родини. Дам попросили вибрати найбільш привабливих з них. Близько 80 відсотків опитаних вибрали фото, де чоловік був з жінкою, дітьми або родиною. І тільки 20 відсотків звернули увагу на одиноких “вовків”.

Читайте також: Чому жінкам подобаються високі чоловіки?

Здавалося б, має бути навпаки: жінок повинні цікавити в першу чергу вільні, незайняті чоловіки. Але насправді, ми підсвідомо шукаємо собі партнера, наділеного необхідними якостями для створення сім’ї. Якщо на фотографії поруч з чоловіком знаходяться дружина або діти, то в нашій підсвідомості він асоціюється з образом хорошого чоловіка або батька. Наявність сім’ї або хоча б постійної партнерки є своєрідним “знаком якості”. Одинаків ж частіше воліють особи, для яких сімейні відносини не є пріоритетними, їм подавай інше – секс, наприклад, або спілкування за інтересами…

Були виявлені й інші цікаві закономірності. Так, аналіз пошукових запитів показав, що чоловіки найчастіше вводять в пошуковики такі слова, як “порно”, “торрент”, “андроїд”, “windows”, а також пов’язані з автомобілями й футболом. Що ж стосується жінок, то найбільш характерні для них запити – це “дитина”, “клас”, “дитячий”, “рецепт” або “кішка”.

Власне, нічого дивного в цьому немає. Зрозуміло, представників сильної статі більше цікавлять техніка та спорт, а представниць слабкої – виховання дітей і домашнє господарство.

Читайте також: Щоб спитися, жінкам потрібно на 5 років менше, ніж чоловікам

“Порно” в чоловічих запитах, втім, помітно лідирує. Що пояснюється, звичайно ж, більш високою сексуальною активністю чоловіків. Як правило, чоловіки не бачать нічого поганого в перегляді порносайтів, так як, на відміну від жінок, далеко не завжди пов’язують секс з почуттями. Причому нерідко “порнухою” захоплюються не тільки вільні, але й одружені чоловіки або ті, які мають постійних партнерок, “добираючи” таким чином брак гострих відчуттів у звичних відносинах.

А от для жінок рейтинг популярності за запитами очолює “котяча” тематика. Причому часто дами шукають не тільки безпосередньо інформацію про кішок, але також фотографії та відеоролики з кішками та кошенятами. Водночас, порноролики і відео з котами набирають максимальну кількість переглядів, відповідно, серед чоловіків і жінок.

Крім того, серед найбільш популярних “жіночих” запитів майже не зустрічаються різні бренди та назви, тоді як серед “чоловічих” відсоток таких слів складає більше третини. Зате в запитах дам в два-три рази частіше попадаються назви різних кольорів, за винятком чорного – його і чоловіки, і жінки згадують у своїх запитах приблизно в однаковій кількості.

Є й несподіванки. Так, жінки частіше, ніж чоловіки, вживають у запитах слово “краватка”, хоча начебто краватки носять в основному представники сильної статі. Але цьому є пояснення: як правило, краватки чоловікам вибирають жінки. Крім того, це один із найпопулярніших подарунків жінок чоловікам.

Також жінки трохи частіше, ніж чоловіки, набирають в пошуковику слово “шашлик”, хоча смажити шашлики зазвичай вважається чоловічим привілеєм. Мабуть, тому що організацією пікніків все ж частіше займаються дами, та й різні кулінарні тонкощі більше цікавлять жінок.

Читайте також: Жінка використовує свій мозок ефективніше

Нарешті, слово “знайомства” теж частіше зустрічається в чоловічих запитах. Хоча, здавалося б, вільних жінок більше, ніж чоловіків. Це може пояснюватися тим, що чоловіки рідше шукають знайомств “для серйозних відносин”. До того ж, навіть невільні чоловіки часто прагнуть познайомитися з кимось просто заради проведення часу – хай тільки віртуального, тоді як жінка, у якої є постійний партнер, рідше схильна шукати відносин на стороні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button