Різне

Що таке клінінг?

cleaning-img_250Професійний клінінг приміщень дуже сильно відрізняється від усього того, що ми розуміємо під словом «прибирання». Замість звичайних традиційних швабр і старих ганчірок, розводів на погано вимитих вікнах і абразивних чистячих порошків, які дряпають емальовані поверхні, професійний клінінг об’єднує в собі повний комплекс заходів, призначених для прибирання і підтримки чистоти в приміщеннях житлового, комерційного та виробничого призначення, включаючи заходи по очищення фасадів, миття вітрин та інших зовнішніх поверхонь будівель. У перелік послуг зазвичай входять також вивозу сміття та прибирання снігу з дахів та прилеглих територій. В даний час це здійснюється кваліфікованим персоналом за допомогою сучасних технологій збирання, із застосуванням новітніх засобів, спеціально підібраних для кожної поверхні окремо з урахуванням ео фізичних, хімічних і технічних особливостей.

У перелік послуг, що надаються клінінгової компанією, зазвичай входять: щоденне комплексне прибирання, чищення меблів, килимів і м’яких підлогових покриттів, полірування та хімчистка твердих підлогових покриттів (у тому числі і відновлення підлог з натуральних матеріалів). Крім цього пропонується додатковий перелік клінінгових послуг, який постійно поповнюється, далее manor.com.ua. Замовлення на професійні клінінгові послуги виконується тільки в прийнятний для клієнта час, це можуть бути, також, і вихідні дні та нічні години.

Професійне прибирання офісів – це завжди відмінний результат, який зазвичай перевершує всі очікування. Якщо в офісі працює не дуже акуратна прибиральниця, то можна замовити професійний клінінг приміщень і отримати все бажане за цілком прийнятні гроші.

Прибирання офісних приміщень – одна з послуг, яка замовляються найчастіше завдяки тому, що сучасні керівники навчилися економити свій час і гроші. Вони воліють замовляти клінінг офісу в спеціалізованій компанії, ніж здійснювати прибирання офісів зусиллями власного персоналу, що, на відміну від першого, є справою клопіткою і більш витратною. Прибирання офісних приміщень включає набір послуг, які підбираються для кожного клієнта індивідуально, виходячи з його потреб. Клінінговою компанією забезпечується щоденне вологе прибирання офісів, миття підлоги, видалення пилу з меблів, радіаторів, жалюзі і інших забруднених поверхонь, очищення оргтехніки спеціальними засобами, догляд за квітами, чищення м’яких і шкіряних меблів, чищення підлогових покриттів різного роду і винесення / вивезення сміття. Крім того, клінінг офісу передбачає здійснення генерального прибирання та миття вікон. Всі роботи з прибирання (клінінгу) офісів проводяться з дотриманням техніки безпеки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments