Різне

Чому чоловіки так одержимі жіночими грудьми?

Чому  чоловіки так одержимі жіночими грудьми?Якщо замислитися,  зацикленість чоловіків над жіночими грудьми являється цілком незрозумілою з точки зору еволюції. Чоловіки просто завмирають на місці та забувають про все на світі, коли раптом перед їхніми очима виринає прекрасна, досконала пара жіночих грудей.  Ця поведінка не завжди доречна  і часто викликає посмішку . Але чому чоловіки так одержимі жіночими грудьми? На це запитання спробували відповісти два біолога.

В часописі The Huffington Post була опублікована стаття, в котрій два науковці та автори книги «Хімія між нами: любов, секс та наука зваблення» Ларі Янг та Браян Александр ( Larry Young and Brian Alexander) заперечують основні еволюційні теорії, що стосуються жіночих грудей.

По-перше, вони відкидають припущення про те, що чоловіки вибирають тільки  пишногрудих жінок (вони аргументують це тим, що сперма – не ціниться і чоловікам не слід бути такими прискіпливими). А по-друге – відкидають гіпотезу, що саме груди сприяли переходу у сексуальних стосунках із пози «ззаду» до «місіонерської».

Натомість, автори пропонують ще одну теорію в стосунку до  жіночих грудей – яка пов’язана із потужним зв’язком матері з немовлям.

«Коли жінка дарує життя немовляті, груди стають основою для підтримання життєдіяльності дитини. Стимуляція грудей спонукає нервові клітини відправляти сигнали у мозок. Приводяться в дію окситоцин з гіпоталамуса головного мозку. Виділення окситоцину стимулює грудні м’язи, що в кінцевому результаті дає доступ до молока для немовляти.

Також виділення окситоцину має й інший ефект. Коли процес годування завершується, вся увага матері зосереджується на її немовляті. Дитина стає найважливішим створінням у світі. Окситоцин, діючи спільно з дофаміном, допомагає у сприйнятті запаху та звуків, а догляд та виховання матері створює міцний зв’язок між ними, що триває усе їх життя.

Інша людська особливість  полягає в тому, що ми єдині зі ссавців займаємося коханням «лице-в-лице», дивлячись, при цьому, партнерові у вічі.  Можливо, що ця особливість людської сексуальності виникла та розвивалася із психоемоційного зв’язку матері-дитини, що допомагає сформувати певний зв’язок між самими коханцями.

Коли партнер торкається, масажує або покусує жіночі груди, виникає той самий сигнал, що й при годуванні груддю. Окситоцин фокусує увагу мозку на обличчі партнера, запаху та голосі. Поєднання виділення окситоцину, через стимуляцію грудей, та підвищення дофаміну від хвилювання, що виникає від прелюдії та сексу в позі «лице-в-лице»,  допомагає створити приємні відчуття, асоціації від обличчя та очей коханця, а також побудувати певний психоемоційний зв’язок.»

Так що все зводиться до хімічних реакцій у нашому мозку. Виходить, що окситоцин – найважливіша молекула у світі…

Натхнення: http://io9.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button