Різні цікавинки

Що таке СБПЧ

СНПЧ_resizedЦе доповнення до будь-якого друкувального пристрою, як система безперервної подачі чорнила, має кілька назв , серед яких система прямої подачі чорнила, безперебійної подачі чорнила, СБПЧ та інші. Однак суть від цього не змінюється: СБПЧ являє собою цілий комплект, що дозволяє модернізувати будь струменевий плотер, МФУ або принтер і сприяючий значному зменшенню витрат на друк. При цьому отримана економія жодним чином не позначиться на якості одержуваних відбитків.

У СБПЧ входять картриджі, які повністю відповідають оригінальним, ємності, призначені для заповнення чорнилом, і багатоканальний шлейф, який є сполучною ланкою між ємностями і власне картриджами. Принцип функціонування даного пристрою нескладний. Під час роздруку рівень фарби в картриджах поступово знижується, і з цієї причини в них виникає розрідження. Продукт ялвяется герметичним (він побудований за типом сполучених посудин), тому завдяки утворенному розрідженню фарба знову надходить у картриджі за допомогою багатоканального шлейфу. Тому в друкуючій голівці фарба знаходяться завжди. Та й придбати сьогодні розхідний матеріал не так складно, на сайті rashodniki-perm.ru ви знайдете http://www.rashodniki-perm.ru/ в каталогах товарів.

Застосування СБПЧ – це унікальна можливість знизити собівартість кожного відбитка як мінімум в 20 разів, а іноді й до 40 разів, якщо порівнювати з витратними матеріалами, рекомендованими виробниками друкуючих пристроїв.

Екскурс в історію СНПЧ

Вперше про системи безперебійної подачі чорнила світ дізнався в 90 -ті роки ХХ століття. Доленосний момент, коли СБПЧ була використана вперше, датується 1993-1994 роком. Спочатку вона була доповненням до принтерів NovaJet виробника EnCad. Конструкція, розроблена ще тоді, дійшла до наших часів практично незмінною, хоча на перший погляд здається досить простою. Пару десятиліть тому друкуюча головка з’єднувалася з ємностями для чорнила за допомогою трубок, які зараз витіснив більш практичний і витончений шлейф.

Спочатку системи подачі чорнила випускали переважно сторонні компанії, але в 1996 році історія їх розвитку увійшла в нову фазу – фірма EnCad вийшла на ринок з двома моделями плотерів, вже забезпечених вбудованими СБПЧ. Потім цей вид продукції продовжив вдосконалюватися, а використання ультрасучасних технологій дозволило йому зайняти лідируючі позиції на ринку витратних матеріалів завдяки своїй високій економічності і відмінній якості.

У ті роки практично нікому і в голову не приходило, що розробка СБПЧ відтепер відбуватиметься семимильними кроками. Лише в 2003 році вони стали повністю сумісними з будь-якими моделями струменевих принтерів.

Зараз система безперервної подачі чорнила користується величезною популярністю практично в кожній країні світу. Ця нескладна абревіатура стала синонімом надзвичайно низьких витрат на струменевий друк. Однак для споживача важливо не тільки виграти в грошах, але й отримати якісний результат.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button