Різне

Хороший секс та любов – який між ними взаємозв’язок?

stosunkiЧасто представницям прекрасної статі радять не поспішати кидатися в ліжко до нового партнера і дочекатися, як мінімум, трьох побачень перед тим, як зайнятися сексом. Постає питання – наскільки часто пари плутають хороший секс з істинним почуттям любові?

Американські дослідники з Корнельського Університету та Університету Вісконсін-Медісон проаналізували дані опитування, що стосуються стосунків у шлюбі, переглянувши відповіді 200 пар і оцінивши рівень задоволеності в стосунках.

Вони з’ясували, що жінки, які розвивали відносини поступово, частіше говорили про більше задоволення. При цьому у тих, хто зустрічався зі своїм партнером довше шести місяців перед тим, як зайнятися сексом, частіше спостерігалося найбільше задоволення, рівень близькості, емоційної підтримки і сексуального задоволення, ніж у тих, хто був менш терплячий у своїх бажаннях.

Близько третини всіх пар займалися сексом через місяць після знайомства, а 28 відсотків чекали, щонайменше, півроку.

Цікаво те, що у чоловіків не було виявлено зв’язку між тим, як довго вони зустрічалися перед тим, як зайнятися сексом і задоволенням у відносинах. Але чоловіки, які довше вичікували перед інтимними стосунками, рідше сварилися зі своїми другими половинками.

Психологи вважають, що, відкладаючи секс, пари мають можливість краще пізнати один одного і вирішити чи підходять вони один одному. Близькість може прискорити початок відносин, що може призвести до створення нещасливих пар.

Як пояснили фахівці, хороший секс часто плутають з любов’ю, і деякі пари упускають з виду проблеми у відносинах, які в подальшому стають більш важливими.

Цікавого більше!

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button