Здоров'я

Телевізор сприяє зменшенню кількості сну дитини

Перегляд телевізора маленькими дітьми скорочує час їхнього сну, що негативно впливає на розвиток зростаючого організму, повідомили дослідники з Гарвардської школи громадської охорони здоров’я в Бостоні, США.

Метою вчених було дізнатися, чи впливає перегляд телевізора на тривалість сну дитини. Справа в тому, що з кожним роком дитина починає менше спати, але якщо вона не отримуватиме достатній час для сну в дитинстві, то це може негативно позначитися на здоров’ї. Зокрема, можуть виникнути проблеми з концентрацією уваги, успішністю в школі і підвищеним ризиком ожиріння. Звичайно, перегляд хорошого https://my-hit.org/ на одному з сайтів не завдасть вашій дитині значної шкоди. 

dytyna_televizor_450

Дослідники спостерігали за 1864 дітьми, що народилися в період 1999-2003 роки. Матері дітей повідомили про час, який діти проводили перед ТБ в різному віці, і скільки відводили на сон.

У середньому час сну зменшилася з 12 години у віці 6 місяців до 10 годин у віці семи років, а загальний перегляд ТБ збільшився з 1:00 до 1,6 години відповідно. Частка дітей, які спали з телевізором у спальні, збільшилася з 17 % до 23 % у віці від чотирьох до семи років.

Читайте також: Фахівці радять, як уберегти дитину від кліщів

Діти, як правило, менше спали, коли вони ставали старшими. Проте кожна додаткова година перегляду телевізора в середньому була прив’язана до семи хвилин зниження щоденного сну. Даний зв’язок сильніший виявлявся серед хлопчиків, ніж серед дівчаток.

Також вчені з’ясували, що наявність ТБ в спальні дитини пов’язане із зменшенням кількості сну в середньому на 31 хвилину на день. Це найчастіше відносилося до дітей, що представляють етнічні меншини. Серед білих дітей даний показник був трохи менший. Вчені не змогли поки зрозуміти, чому існує подібна різниця.

Експерти дійшли висновку, що вдалося ще раз довести негативний вплив телевізора на здоров’я, в даному випадку на дитяче.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button