Людина

Надмірна тяга до солених продуктів може сигналізувати про стрес і інфекції в організмі

Співробітники технологічного інституту в Каліфорнії після проведених досліджень з’ясували, що надмірна тяга до солених продуктів може стати сигналом порушень в роботі організму. Такий стан викликає стрес і інфекції, а також нестачу натрію.

Під час експерименту за участю гризунів вчені знайшли в їх мозку скупчення нейронів, що відповідають за поглинання даного елемента. Після того, як вони стали включати і вимикати світло в різний час, особини лизали шматочки солі, навіть коли не відчували потреби в даному продукті. Дефіцит натрію в організмі викликає сильну втому і стрес, але вживання несолоних горіхів, злаків, фруктів і овочів, допоможе розв’язувати дану проблему.

Крім того, інфекція сечостатевих шляхів викликає бажання включити до раціону солоні продукти. Фахівці не рекомендують у такому випадку відкладати візит до медиків, а також мати в раціоні козяче молоко, рибу і морську сіль. Надлишок натрію в організмі є винуватцем хвороб серця і судин, а також збільшує ризик інсульту та інфаркту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button