Людина

Схильність людини до мистецтва і науки залежить від генів

Новий комплекс досліджень, реалізований за допомогою провідних наукових фахівців, показав, що спадкоємні елементи мають велике значення в становленні світогляду і захоплень людини.

eb0d4e814570fd7c762353879754db6b

Такий висновок експерти зробили після здійснення ряду клінічних дослідів. Як заявили автори проектів, їм вдалося виявити причини прагнення дітей до мистецтва або науки. Професор Королівського коледжу, розташованого в Лондоні, стверджує, що існуюча генетична база впливає на схильність дитини до різних видів діяльності.

Robert Plomin впевнений, що навчання у поганій або хорошій школі впливає на бали дитини набагато нижче, ніж власний рівень IQ. Основною метою проведення досліджень стало виявлення спадкових речовин, які лежать в основі формування інтелекту людини. У реалізації проекту вчені задіяли понад 10000 пар близнюків, які народилися в період 1994-1996 років.

Виявилося, що різниця між вибором сфери діяльності виникає через активізацію в тілі певних генетичних фрагментів. За словами експертів, шанси обох однояйцевих близнюків вибрати мистецтво або науку становлять 80%. При цьому, у звичайних братів і сестер даний показник дорівнює 50%.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button