Екологія

Шотландія протягом 2020 року перейде на відновлювану енергію

Влада Шотландії заявила, що протягом 2020 року країна перейде на відновлювану енергію. Зараз 76% енергії виробляється з «зелених» джерел.

Екологічна організація Scotland Renewables підготувала звіт, в якому відстежила прогрес країни в галузі поновлюваних джерел енергії. В ньому показано, що Шотландія вже забезпечила 76% споживання електроенергії з «зелених» джерел, протягом 2020 року вони планують досягти 100%.

Вчені пояснюють це тим, що Шотландія швидко відходить від використання викопного палива. Влада повністю відмовилися від вугілля, закривши останню в країні вугільну електростанцію в 2016 році. Зараз залишився тільки одне працююче джерело енергії на основі викопного палива — газова електростанція в Абердінширі.

У першій половині 2019 року вітряні турбіни забезпечували електроенергією кожен будинок у країні і тисячі будинків у Північній Англії. Її єдине найбільше джерело енергії, офшорна вітряна електростанція «Беатріс», здатна виробляти енергію для 450 тис. будинків. Будівництво великої Сагрейської вітроенергетичної ферми має розпочатися в 2022 році, вона забезпечить електрикою мільйони будинків.

 

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»
Закрыть