Технології

Європа скупила в Китаю половину експорту сонячних модулів із початку року

За перші чотири місяці поточного року європейські країни скупили в Китаю 24,4 ГВт сонячних модулів, що становить половину з того, що експортувала КНР (49 ГВт).

Про це з посиланням на дані консалтингової компанії InfoLink повідомило видання RenЕn.

Згідно з InfoLink, обсяги постачань до Європи на 144% перевищили торішній показник, у якому європейці за першу третину року купили китайські сонячні модулі загальною потужністю 10 ГВт.

Європа скупила в Китаю половину експорту сонячних модулів із початку року

Фото: InfoLink

З огляду на останні дані Європа стала найбільшим покупцем китайської фотоелектричної продукції у світі. Попри зростання цін у ланцюжку постачань сонячної індустрії, кількість модулів, що експортуються Китаєм до Європи, щомісяця зростала.

“Дефіцит викопного палива, що виник у результаті російсько-української війни, прискорює енергетичний перехід і підвищує попит на фотоелектричну енергію”, — ідеться в огляді InfoLink.

Тим часом Нідерланди, Іспанія, Польща та Німеччина імпортували кожна понад 1 ГВт китайських модулів. Зазначається, що Нідерланди, транспортний вузол для багатьох європейських країн, є найбільшим імпортером, який купив 12,1 ГВт китайських модулів.

Іспанія посіла друге місце з 3,3 ГВт імпортованих сонячних панелей. Польща та Німеччина імпортували 1,9 ГВт та 1,4 ГВт відповідно.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button