Технології

Штучні обійми Snug Vest

Розроблено спеціальний жилет, що симулює обійми, для зменшення рівня тривоги і стресу у пацієнтів, хворих на аутизм і СДУГ. В основу роботи жилета покладено клінічний метод, відомий як пресотерапія.

05-04-15-foto-600x407-3

Жилет Snug Vest оснащений ручним насосом, що регулює тиск в області плечей, спини і боків. Насос дозволяє рівномірно розподілити тиск, що вигідно відрізняє Snug Vest від важкенького жилета або жилета з неопрену на липучках.

Спостереження в клінічних та побутових умовах показують, що Snug Vest позитивно впливає як на дітей з аутизмом та іншими сенсорними розладами, так і на дорослих зі стресовими і нервовими розладами.

[ads2] Snug Vest був протестований клінічно двічі: перший раз Університетом Вікторії (Канада), де бренд Sung Vest виступав одним зі спонсорів. Другий раз самою командою розробників Snug Vest завдяки фінансуванню з Національного дослідницького ради Канади. Обидва клінічних тести виявилися успішними і підтвердили ефективність жилета в зниженні збудливості пацієнтів. У ході експерименту у випробовуваних дітей з’явилося більше позитивних емоцій у зв’язку з активацією парасимпатичної нервової системи, що відповідає за несвідомі дії.

05-04-15-foto-600x370-2

Стартап-проект з Ванкувера (Канада) вже реалізував сотні жилетів по всьому світу і заробив схвалення на міжнародних виставках.

Читайте також: Куленепробивна сумка для ноутбука

Snug Vest призначений для повсякденного носіння, відмінно вписується в спортивний стиль, не приваблює зайвої уваги до власника, не сковує рухів при ходьбі. Тиск в жилеті можна регулювати за допомогою ручного насоса. Розмір жилета можна змінювати, що дуже зручно для зростаючих дітей. Капюшон в разі необхідності захистить пацієнта від світла та інших візуальних подразників, у двох містких кишенях можна зберігати будь-які дрібниці.

05-04-15-foto-600x300-1

Варто відзначити, що цей жилет – задоволення не з дешевих. Snug Vest в червоно-чорному або бирюзово-чорному кольорі обійдеться в 312 доларів США без урахування вартості доставки.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button