Земля

Штучна риба на смак не гірше справжньої

Стартапи по розробці штучного м’яса вже щосили функціонують і розвиваються, правда, штучні біфштекси поки не особливо радують смаками. А ось з менш популярною рибою все, виявляється, набагато цікавіше.

Штучна риба практично не існувала на ринку — принаймні досі. Нова стаття в Wall Street Journal присвячена абсолютно новій індустрії по імітації тунця, креветок і навіть копченого лосося. І зовсім несподівано те, що на відміну від м’яса (принаймні, поки), штучна риба цілком переконлива на смак.

Поки ні один із брендів, які виробляють штучну рибу, не досяг великої популярності, але існує вже кілька компаній, що працюють у цій області: Sophie’s Kitchen, Ocean Hugger Foods Good Catch. Вони використовують передові харчові технології, за якими не вирощують м’ясо, а перетворюють овочі в діапазоні від помідорів до білка бобових в продукт з текстурою і смаками морських мешканців.

Поки штучна риба з овочів не отримала визнання в ресторанах, але в разі її просування, це серйозно змінить стану світового рибальства і скоротить кількість риби, що виловлюють.

Кнопка «Наверх»