Технології

Штучний інтелект прочитає книжки голосами їх авторів

Китайська пошукова система Sogou створила на основі штучного інтелекту двійників відомих романістів, щоб вони читали аудіокниги голосами справжніх письменників.

На конференції China Online Literature компанія публічно анонсувала «реалістичні аватари відомих китайських письменників Юе Гуана і Бу Синь Тянь Шаню Дяо Сіань Бін, створені на основі відеозаписів.

Винахідники стверджують, що мова йде про простий процес застосування технології перетворення тексту в мову і швидкого створення аудіоверсії книги з використанням оцифрованих синтетичних голосів.

Створення інноваційної технології пов’язано зі зростанням запитом китайського суспільства на аудіокниги. Втім, збільшений апетит китайців до прослуховування книг – відображення нинішньої західної тенденції.

Але китайські інноватори, як це часто буває, пішли далі: вони придумали щось більше, ніж просто пристосування для начитання тексту. Винахідники врахували той факт, що більшість людей воліють слухати, як свої твори розповідають професійні автори, актори чи відомі громадські діячі.

Поки голоси аватарів звучать трохи «синтетично». Проте з часом автори винаходу обіцяють довести його до досконалості, щоб голоси були практично не відрізнити від справжніх.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button