Технології

В смартфон ZTE Nubia Z9 може виявитися 8 Гб оперативної пам’яті

Китайці вже давно навчилися обманювати бенчмарки, особливо AnTuTu, додаючи до своїх смартфонів зайві гігагерци, гігабайти і мегапікселі, яких насправді немає. Схоже організація TENAA, китайський аналог FCC, теж «в темі» – на її сайті знайдена інформація про наявність у флагманському смартфоні ZTE Nubia Z9 аж 8 (восьми) Гб оперативної пам’яті.

Цілком можливо, це просто помилка, але, по-перше, на момент написання новини відомості про 8 Гб в смартфон ZTE Nubia Z9 ще красувалися на сайті TENAA, по-друге, там же була додана інформація про частоту процесора. Сказано, що CPU в цьому флагмані 8-ядерника з тактовою частотою 3,5 ГГц. Це вже явний обман, оскільки раніше стало відомо про наявність в мобільнику процесора Qualcomm Snapdragon 810, чотири ядра якого працюють на частоті 2 ГГц, а ще чотири — на 1,5 ГГц. Складемо ці параметри і отримаємо ті самі 3,5 ГГц.

Але навіть якщо повірити у все це, то на тлі таких “перл” фотокамери в ZTE Nubia Z9 виглядають безглуздо: заявлено, що їх в смартфоні дві, і кожна має 8 мегапікселів. Що ж, історія розвивається по спіралі — спочатку китайці обманювали весь світ, видаючи свої «нокли» за оригінальні телефони Nokia, потім навчилися робити нормальні смартфони з «чесною» начинкою, і ось вони знову повернулися до обману. Додамо, що анонс смартфона ZTE Nubia Z9 очікується 6 травня, тобто вже завтра ми дізнаємося, наскільки сильно забрехалася TENAA.

Натхнення: MobileDevice.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button