Екологія

Швейцарія допоможе Україні у “зеленому” відновленні: зроблено перший крок

Уряди України та Швейцарії зробили перший крок впровадження ринкових механізмів кліматичної угоди, а саме підписали угоду про спільні кліматичні проєкти для “зеленого” відновлення України.

Її підписали голова Міндовкілля Руслан Стрілець та міністерка навколишнього середовища, транспорту, енергетики та комунікацій Швейцарії Симонетта Соммаруга під час  Міжнародної конференції з питань відновлення України в Лугано, повідомляє Міндовкілля у Telegram.

“Ми зробили перший практичний крок для впровадження Україною ринкових механізмів кліматичної угоди. Швейцарія інвестуватиме у державні та приватні проєкти зі скорочення викидів парникових газів у різних сферах діяльності України – інфраструктури, будівництва, транспорту, енергетики”, – сказав Стрілець.

Він також додав, що Швейцарія отримає від України верифіковані результати скорочення викидів вуглецю в атмосферу.

Так успішна реалізація статті 6 створить в Україні нові канали кліматичного фінансування та стимули “зеленого” розвитку для українського бізнесу.

“Імплементаційна угода до Паризької угоди між урядами України та Швейцарії є гарним стартом для “зеленого” післявоєнного відновлення України та досягнення кліматичних цілей у рамках Паризької угоди”, – наголосив Стрілець.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button