Людина

Вчені назвали причину всіх головних болів

Вчені з США у своєму новому дослідженні вирішили зрозуміти, чому у людини з’являється головний біль. За результатами роботи фахівці назвали причини, через які люди відчувають дискомфорт і відчуття хворобливості.

На даний момент на основі отриманих даних американські експерти вже виготовляють певну методику, яка допоможе впоратися з недугою. У ході дослідження фахівці дізналися, що в організмі кожної людини знаходяться молекули, які здатні існувати незалежно від зовнішніх факторів.

Якщо вони знаходяться в малій кількості, то здоров’ю нічого не загрожує. Як тільки кількість цих молекул починає зростати, в організмі починається окислювальний процес, що стає причиною головного болю. Основною небезпекою таких моментів є те, що часта біль може перерости в хронічне захворювання. Американські вчені працюють над методикою, яка дозволить видалити з організму всі бактерії, що викликають головний біль.

Якщо у людини спостерігаються такі симптоми, фахівці рекомендують збільшити в своєму раціоні кількість їжі з вітаміном С. Цей компонент дозволить ліквідувати шкідливі речовини, які знаходяться в тілі. Також експерти озвучили спосіб потрапляння молекул в організм. Як виявилося, вони можуть поселитися у вашому тілі через забруднене повітря і воду.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button