Людина

Вчені з’ясували причину виникнення серцевої недостатності

Група провідних фахівців здійснила унікальний у своєму роді експеримент, результати якого дозволили медикам зробити цікавий висновок.

5dcd4a14a7df318370dec5a8387bca58

Зокрема, на думку вчених з Імперського коледжу Лондона, їм вдалося визначити важливу генетичну мутацію, яка впливає на ймовірність виникнення серцевої недостатності. Нове відкриття допоможе лікарям вчасно виявити пацієнтів, що знаходяться в підвищеній зоні ризику. Слід зауважити, що спадкова серцева недостатність зустрічається у одного з 250 чоловік. Головними причинами розвитку цього захворювання є комплекси різних генетичних мутацій, що відбуваються в організмі чоловіків і жінок.

Команда провідних медичних працівників здійснила кілька лабораторних дослідів, результати яких дозволили фахівцям виділити деякі спадкові варіації, що призводять до дилатаційної кардіоміопатії. Під час проведення випробувань експерти задіяли понад 5 тисяч респондентів.

Виявилося, що ген, що кодує м’язовий білок під назвою титин, впливає на ризик появи серцевої недостатності. Отримані результати дають можливість вченим розробляти більш дієві медикаменти, ніж ті, що існують на сьогоднішній день. В ході реалізації досліджень лікарі аналізували рівень титина в зразках серцевої тканини добровольців.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button