Головна / Людина / Сильні ноги допоможуть зберегти мозок здоровим

Сильні ноги допоможуть зберегти мозок здоровим

Здорове тіло може призвести до здорового зовнішнього вигляду, але наявність міцних ніг також допоможе підтримати здоров’я мозку, повідомляють вчені з Королівського коледжу в Лондоні. Вони стверджують, що мозок жінок старіє повільніше, якщо вони мають сильні ноги. Більш того, в даному плані наявність сильних ніг виявилося більш важливим, ніж здорове харчування або відмова від куріння.

0a3f4a224157fac60102334662acc25d

Вважається, що фізична активність призводить до вивільнення гормонів, які змушують клітини мозку рости і розширювати кількість нейронних зв’язків. Так як ноги містять деякі з найбільших м’язів в тілі, фізична активність для них є особливо корисною.

Дослідники вивчили більше 150 пар жіночих близнюків у віці від 43 до 73 років, хоча зазначається, що отримані результати можуть бути застосовані і до чоловіків. На початку дослідження була протестована сила ніг учасників, після чого вони пройшли когнітивні тести, призначені для оцінки вікових змін в розумових процесах.

Було встановлено, що жінки з сильними ногами, як правило, мали менше вікових змін у мозку. У середньому, жінка, ноги якої були на 25% сильніше, ніж у близнюка, могла очікувати відстрочки у зниженні розумових здібностей на 5 років, кажуть фахівці. Таким чином, фізична активність може допомогти вам дбати не тільки про ваше тіло, але і про ваш мозок.

Натхнення: healthvesti.com