Людина

Сильні ноги допоможуть зберегти мозок здоровим

Здорове тіло може призвести до здорового зовнішнього вигляду, але наявність міцних ніг також допоможе підтримати здоров’я мозку, повідомляють вчені з Королівського коледжу в Лондоні. Вони стверджують, що мозок жінок старіє повільніше, якщо вони мають сильні ноги. Більш того, в даному плані наявність сильних ніг виявилося більш важливим, ніж здорове харчування або відмова від куріння.

0a3f4a224157fac60102334662acc25d

Вважається, що фізична активність призводить до вивільнення гормонів, які змушують клітини мозку рости і розширювати кількість нейронних зв’язків. Так як ноги містять деякі з найбільших м’язів в тілі, фізична активність для них є особливо корисною.

Дослідники вивчили більше 150 пар жіночих близнюків у віці від 43 до 73 років, хоча зазначається, що отримані результати можуть бути застосовані і до чоловіків. На початку дослідження була протестована сила ніг учасників, після чого вони пройшли когнітивні тести, призначені для оцінки вікових змін в розумових процесах.

Було встановлено, що жінки з сильними ногами, як правило, мали менше вікових змін у мозку. У середньому, жінка, ноги якої були на 25% сильніше, ніж у близнюка, могла очікувати відстрочки у зниженні розумових здібностей на 5 років, кажуть фахівці. Таким чином, фізична активність може допомогти вам дбати не тільки про ваше тіло, але і про ваш мозок.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button