Людина

Вчені розкрили головні секрети молодості

Вчені розповіли, що головною причиною старіння є зайва вага. Секрет молодості полягає в дотриманні здорового харчування та фізичних вправах.

Фахівці розповіли, що в сучасному суспільстві дуже складно стежити за своєю фігурою. Однак це один з найважливіших критеріїв молодості. Річ у тім, що зайва вага не тільки негативно позначається на зовнішності, роблячи людей старше на вигляд, але і призводить до збоїв у роботі організму. Щоб уникнути значних змін у зовнішності і зберегти красу, необхідно в першу чергу правильно харчуватися і займатися фізичними вправами.

Однак це тільки головний секрет молодості, є ще й другорядні умови. Вчені рекомендують менше проявляти мімічні емоції, оскільки вони призводять до появи зморшок. Також бажано їсти багато петрушки, яка покращує волосся. В день для відмінної роботи жіночого організму в середньому необхідно 46 грамів білка, які рівномірно розподіляються на протязі всього дня. Також не варто забувати про сон. Для хорошого самопочуття і здоров’я достатньо 6-7 годин сну на добу.

Однак не варто самостійно визначати раціон, краще звернутися до фахівця. Дієтолог допоможе скласти оптимальне харчування для конкретного випадку, що допоможе досягти кращого результату в найкоротші терміни. Самодіяльність може призвести до плачевних наслідків для здоров’я, тому не варто ігнорувати думку експертів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть