Технології

Сінгапур стане першою країною з перевіркою обличчя для національної ідентифікаційної системи

Сінгапур стане першою країною в світі, яка буде використовувати перевірку обличчя в своїй національній системі ідентифікації, повідомляє Бі-бі-сі.

Image by Pixabay

Біометрична перевірка надасть сінгапурцям безпечний доступ як до приватних, так і до державних послуг. Державне технологічне агентство заявляє, що це рішення стане «фундаментальним» для цифрової економіки країни.

Система була випробувана в банку і зараз впроваджується по всій країні. Вона не тільки ідентифікує людину, але і гарантує, що вона дійсно фізично знаходиться в даному місці. Технологія буде інтегрована в SingPass і дозволить отримати доступ до державних послуг.

Сінгапурські технології вже використовуються в кіосках, відділеннях податкової служби країни, а один з великих сінгапурських банків, DBS, дозволяє клієнтам використовувати тільки обличчя для відкриття онлайн-рахунки.

Представники компанії GovTech Singapore вважають, що ця технологія буде корисна компаніям, оскільки вони можуть використовувати її, не створюючи інфраструктури самостійно.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»