Технології

Безпілотники замінять вуличні ліхтарі (відео+фото)

Проект Fleetlights був придуманий страховою компанією Direct Line з Великобританії для того, щоб дати людям можливість відчути себе безпечніше на вулицях в темний час доби.


Представники компанії відзначили, що вуличні ліхтарі не володіють необхідними якостями, тому що вони статичні і не завжди знаходяться в потрібних місцях, і тому запропонували використовувати безпілотники, обладнанні освітлювальною системою.


Концепцію проекту Fleetlights можна описати як Uber для вуличного освітлення. Компанією було розроблено спеціальний додаток для мобільних пристроїв, за допомогою якого користувачі можуть замовляти собі персонального дрона.


Після виклику замовлення ретранслюється в місцеві центри управління дрона, де оператор призначає більш підходящий для виконання завдання безпілотник. Самі дрони літають абсолютно автономно і після прибуття на місце самостійно знаходять потрібну людину і починають за нею рухатися. Своєрідним «повідцем» в цій ситуації буде виступати зв’язок між дроном і мобільним пристроєм користувача, з якого відбулося замовлення.

Коли користувачеві більше не потрібне освітлення, він може відправити безпілотник назад на станцію. Крім того, оператори можуть повертати дрони на базу в будь-який момент для підзарядки. У цьому випадку прилітає новий помічник, який продовжить освітлювати шлях користувачеві. Використовувані дрони володіють діапазоном управління близько 2,5 км і здатні перебувати в повітрі більш 30 хвилин.

В даний момент компанія шукає способи реалізації своєї концепції на комерційній основі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button