Різні цікавинки

Система обігріву приміщення

_0001318_thumb.tmb_resizedКоли волею долі дістається невеликий склад, є всього два варіанти, перший це продати його за безцінь, другий – перетворити на процвітаючий і прибутковий бізнес. І якщо влітку, все що потрібно для успішного ведення справ – це надійний дах і сторож, то з настанням холодів все кардинально змінюється. Саме тоді всі заяви минулого власника, який запевняє, що тут ніколи не буває температури нижче нуля, розбиваються об залізні доводи термометра. В результаті сприйнятлива до перепадів температури продукція і товари безповоротно псуються. Що робити в такій ситуації? Відповідь до банальності проста. Підрахувати збитки, або подякувати долі за те, що в контейнерах зберігалася цокольна плитка. А потім приступити до розробки і здійснення плану з утеплення приміщення.

Якщо на складі вже є готова система вентиляції, то все спрощується в кілька разів. Досить просто купити электрические нагреватели воздуха Vozdux. Тут є величезний вибір на будь-який смак вже під готову систему. Мало того, можна знайти найексклюзивні агрегати навіть під прямокутний перетин. Звичайно, вартість подібних моделей коливається десь в районі 1000 гривень, але це краще, ніж міняти всю вентиляцію.

Окреме спасибі потрібно сказати досвідченому менеджеру, який відразу ж порадив взяти електричний нагрівач, мовляв, так практичніше. З тих пір пройшло вже два місяці, а результат просто чудовий. Навіть у найхолодніші дні зими, в приміщенні була нормальна кімнатна температура. Сам прилад контролювався за допомогою вбудованих датчиків і контролерів без сторонньої допомоги.

Також варто відзначити, що електричні нагрівачі повітря в компанії Vozdux володіють аварійними системами відключення. Що це означає? Як тільки температура переходить певну межу, апарат автоматично відключається і перезапускається. Після чого як ні в чому не бувало продовжує роботу.

Ще одне важливе уточнення, якщо на складі стоїть маломірна система вентиляції, то електричні нагрівачі повітря Vozdux можуть мати спеціальний форм- фактор. Не варто забувати і про те, що при необхідності можна встановити практично будь-яку кількість агрегатів. На сайті також є різноманітні графіки, що наочно ілюструють ефективність тієї чи іншої системи.

І, нарешті, найприємніше. Куплений товар можна з легкістю забрати на складі в Києві, або замовити доставку. Мало того, при покупці від 600 гривень буде знижка в розмірі п’яти відсотків, дрібниця, а приємно. Інформації на сайті по кожному товару багато, потрібно просто мати бажання вивчити матеріал і зробити свій вибір.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button