Різні цікавинки

Переваги і ціна ipad air smart case

IPad Air вже давно став хітом продажів, завоювавши симпатії мільйонів користувачів по всьому світу. Неймовірна продуктивність, класичний дизайн, екран, який не має аналогів, на час виходу товару – ось неповний список переваг, які отримали користувачі, придбавши планшет. Є тільки одне «але». У випадку падіння дисплей покривається сіточкою тріщин. Китайські ж захисні чохли не варті навіть тих грошей, що за них просять. При падінні планшет просто випадає, хоча, варто визнати, що в деяких випадках вдається мінімізувати ушкодження. Але коли ремонт обходиться в пару тисяч гривень, даний факт є слабкою втіхою.

450-29.03.2014

Компанія Apple завжди динамічно реагувала на запити ринку і зміну уподобань своїх клієнтів. Відповідно недавно був представлений ipad air smart case – це універсальний чохол, який був створений спеціально для даного планшета, і має безліч додаткових функцій у порівнянні з найближчими аналогами.

Почати варто з матеріалу, з якого зроблений smart case ipad air, а саме гладкої шкіри. Вона приємна на дотик і виглядає дуже дорого. Всередині є спеціальна підкладка. Її головна функція полягає в захисті апарату від можливих ушкоджень у разі падіння.

З цікавих функцій окремо хочеться розповісти про автоматичний перехід апарату в сплячий режим. Досить закрити верхню кришку і дисплей планшета відключиться. Природно, що і фіксація корпусу зроблена на вищому рівні, навіть при струсу апарат надійно утримується бічними стінками.

Для кожної кнопки і роз’єму є спеціальні отвори в чохлі. Як результат – користувач не відчуває будь-яких незручностей в управлінні апаратом. Зараз купити smart case для ipad mini можна за 1400 гривень. Детальніше про продукцію можна дізнатися за цим посиланням http://knopka.com.ua/apple_smart_case_black_ipad_air.htm. На сайті представлено безліч аксесуарів для різних моделей і модифікацій, вибір просто вражає уяву. Та й ціни більш ніж вигідні. Досить зайти на ресурс і підібрати що-небудь для свого iPad.

Якщо ж говорити про smart case, то потрібно згадати ще кілька важливих моментів. По-перше, це спеціальна кришка, яка може служити зручною підставкою для друку текстів чи переглядів фільмів. Досить просто скласти її пірамідкою, і можна набирати текст. По-друге, про якість тут навіть говорити не доводиться. Логотип Apple на тильній стороні чохла служить найкращим доказом відповідального підходу виробників до своєї продукції. По-третє, можна підібрати те забарвлення, що найбільше підійде до стилю власника планшета. Тут є зелений, коричневий, чорний, бежевий, червоний і бірюзовий кольору.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button